Buse Çiçek Evi
74
Cevatpaşa Mah. İnönü Cad. No: 39Merkez,34100
+90(286) 213 13 31Çiçekçilik sektörüne çeşitleri ve yenilikleri ile farklı bir bakış getiren Buse Çiçek Evi, zamanında teslimat garantisi ile hizmet vermektedir.. Ürün çeşitliliği, profesyonel kadrosu ve önce müşteri memnuniyeti prensibi ile Buse Çiçek Evi bir telefonla adrese teslim hizmetlerine hızla devam etmektedir. Mutlu günlerinizde sevginizi büyütmek, hüzünlü günlerinizde sizlerin acılarını paylaşarak çiçeklerle duygularınızın rehberi olmaktan çok mutluyuz. Çünkü biz, çiçekleri sizin için konuşturuyoruz. Kesme çiçekçilik, buket, arajman, sepet, çelenk, saksı çiçeği düzenlemesi, yapay çiçek dizaynları ve işyeri otel, hastane düğün salonları gibi kurumsal yerlerdeki organizasyonlara süsleme ve bitki bakımı ile hizmet vermekteyiz.
15560Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 20:30
  • Servis Saatleri08:30 - 20:30
  • Servis Yerleri Çanakkale Merkez, İlçeler ve Yakın İller
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Ton Tv Yanı

İletişim Formu
Çiçekçilik sektörüne çeşitleri ve yenilikleri ile farklı bir bakış getiren Buse Çiçek Evi, zamanında teslimat garantisi ile hizmet vermektedir..

Ürün çeşitliliği, profesyonel kadrosu ve önce müşteri memnuniyeti prensibi ile Buse Çiçek Evi bir telefonla adrese teslim hizmetlerine hızla devam etmektedir.

Mutlu günlerinizde sevginizi büyütmek, hüzünlü günlerinizde sizlerin acılarını paylaşarak çiçeklerle duygularınızın rehberi olmaktan çok mutluyuz. Çünkü biz, çiçekleri sizin için konuşturuyoruz.

Kesme çiçekçilik, buket, arajman, sepet, çelenk, saksı çiçeği düzenlemesi, yapay çiçek dizaynları ve işyeri otel, hastane düğün salonları gibi kurumsal yerlerdeki organizasyonlara süsleme ve bitki bakımı ile hizmet vermekteyiz.
Firmanızı Ekleyin

Canakkaleport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 139 firma yer almaktadır.