Çanakkale Evden Eve Nakliyat Nehir Nakliyat

http://nehirevdenevenakliyat.Canakkaleport.com
Çanakkale Evden Eve Nakliyat Nehir Nakliyat
605
Barbaros Mah. Troya Cad. No:123Merkez,34100
+90(541) 674 47 39Nehir Nakliyat - Evden Eve Nakliyat - Yük ve Eşya Taşımacılığı Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, amacımız ise günümüz şartlarına daima ayak uyduran ve eski taşımacılık anlayışından uzak yenilikçi ve kaliteli bir nakliyat şirketi olarak bu piyasada var olmaktır. Verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu ve taşıdığımız eşyanın kıymetini bilerek, öncelikli olarak güvenlik tedbirini elden bırakmadan ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden tecrübeli ve eğitimli personelimiz ile taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz. Nehir Nakliyat olarak hem Evden Eve Taşımacılık hem de Kurumsal Taşımacılık alanlarında hizmet vermekle beraber, Türkiye'de Kongre ve fuar taşınmasında uzmanlaşmış tek nakliye firmasıyız. Firmamız kesinlikle taşeron kullanmamaktadır. Araçlar ve ofisler öz mallarımızdır. Kalite Politikamız; Ana faaliyet dalımız olan nakliye organizasyonlarında kalite ile özdeşleşmiş bir firma olarak; Müşteri odaklı yaklaşım ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden düşünerek yaratıcı, yenilikçi çağdaş çözümler sunmak, Firmamız hedeflerine yasal şartlara ve müşteri beklentilerine uymak; Verdiğimiz hizmeti sürekli iyileştirerek müşterilerimize zamanında sorunsuz sunarak ve sadakatlerini kazanmak, Takım anlayışı ile çalışmak ve ekibe eğitimlerle iyileştirme yaparak Kalite Yönetim Sistemine katılımını sağlamak, Kalite Yönetim Sistemini uygulamak ve sürekli iyileştirmek ana politikamızdır. Bu politika Nehir Nakliyat üst yönetimi tarafından tüm firma çalışanlarına duyurulmuştur ve anlaşılması sağlanmıştır. Değerlerimiz; *Dürüst olmak *Yaratıcı olmak *Yarar Sağlamak *Çalışkan olmak *Yenilikçi olmak *Sistemli Olmak *Mükemmeliyetçi olmak Misyonumuz; Uzman ve Deneyimli Kadromuzla müşterilerimize en gelişmiş teknolojiyi kullanıp kanuni hak ve menfaatlerini koruyarak gecikmeye mahal vermeksizin minimum sürede sonuç almaktır. Vizyonumuz; Kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir hizmet vermektir"… mış ve nakliye aracı için gerekli her türlü dizaynı yapılmıştır.
11456Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış00:00 - 24:00
  • Servis Saatleri00:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Çanakkale'de ve Marmara Bölgesi'nde 7 gün 24 saat Evden Eve Yük ve Eşya Taşıma
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Barbaros Mahallesi'nde Uysal Market Karşısı'ndayız.

İletişim Formu
Nehir Nakliyat - Evden Eve Nakliyat - Yük ve Eşya TaşımacılığıÖnceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, amacımız ise günümüz şartlarına daima ayak uyduran ve eski taşımacılık anlayışından uzak yenilikçi ve kaliteli bir nakliyat şirketi olarak bu piyasada var olmaktır. Verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu ve taşıdığımız eşyanın kıymetini bilerek, öncelikli olarak güvenlik tedbirini elden bırakmadan ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden tecrübeli ve eğitimli personelimiz ile taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.

Nehir Nakliyat olarak hem Evden Eve Taşımacılık hem de Kurumsal Taşımacılık alanlarında hizmet vermekle beraber, Türkiye'de Kongre ve fuar taşınmasında uzmanlaşmış tek nakliye firmasıyız. Firmamız kesinlikle taşeron kullanmamaktadır. Araçlar ve ofisler öz mallarımızdır.

Kalite Politikamız;

Ana faaliyet dalımız olan nakliye organizasyonlarında kalite ile özdeşleşmiş bir firma olarak;

Müşteri odaklı yaklaşım ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden düşünerek yaratıcı, yenilikçi çağdaş çözümler sunmak,

Firmamız hedeflerine yasal şartlara ve müşteri beklentilerine uymak;

Verdiğimiz hizmeti sürekli iyileştirerek müşterilerimize zamanında sorunsuz sunarak ve sadakatlerini kazanmak,

Takım anlayışı ile çalışmak ve ekibe eğitimlerle iyileştirme yaparak Kalite Yönetim Sistemine katılımını sağlamak,

Kalite Yönetim Sistemini uygulamak ve sürekli iyileştirmek ana politikamızdır.

Bu politika Nehir Nakliyat üst yönetimi tarafından tüm firma çalışanlarına duyurulmuştur ve anlaşılması sağlanmıştır.

Değerlerimiz;

*Dürüst olmak

*Yaratıcı olmak

*Yarar Sağlamak

*Çalışkan olmak

*Yenilikçi olmak

*Sistemli Olmak

*Mükemmeliyetçi olmak

Misyonumuz;

Uzman ve Deneyimli Kadromuzla müşterilerimize en gelişmiş teknolojiyi kullanıp kanuni hak ve menfaatlerini koruyarak gecikmeye mahal vermeksizin minimum sürede sonuç almaktır.

Vizyonumuz;

Kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir hizmet vermektir"…

mış ve nakliye aracı için gerekli her türlü dizaynı yapılmıştır.
Firmanızı Ekleyin

Canakkaleport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 139 firma yer almaktadır.