Gül Kebap Salonu
75
Zübeyde Hanım Meydanı. No:15Eceabat,34100
+90(286) 814 30 40Vizyonumuz Servis ve yemeklerinin kalitesiyle müşteri memnuniyetini esas alan; mesleklerinde deneyimli ve nitelikli yöneticileri ve çalışanlarıyla tüm hizmetlerinde temizlik ve hijyene verdiği önemle Eceabat'ın en gözde mekanı olmayı haketmiştir. Misyonumuz Önce insana saygı ve meslek aşkı bakış açılarından yola çıkarak 1997 yılından bu yana değişmeyen kalite ve lezzet anlayışını daha uzun yıllar devam ettirerek müşterilerine en sağlıklı, en leziz ve en kaliteli hizmeti sunarak yaratmış olduğumuz özgün tatları bir ekol haline getirmek.
7554Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış04:00 - 24:00
  • Servis Saatleri12:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Eceabat Ve Yakın İlçeler
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

İskele Meydanı

İletişim Formu
Vizyonumuz

Servis ve yemeklerinin kalitesiyle müşteri memnuniyetini esas alan; mesleklerinde deneyimli ve nitelikli yöneticileri ve çalışanlarıyla tüm hizmetlerinde temizlik ve hijyene verdiği önemle Eceabat'ın en gözde mekanı olmayı haketmiştir.

Misyonumuz

Önce insana saygı ve meslek aşkı bakış açılarından yola çıkarak 1997 yılından bu yana değişmeyen kalite ve lezzet anlayışını daha uzun yıllar devam ettirerek müşterilerine en sağlıklı, en leziz ve en kaliteli hizmeti sunarak yaratmış olduğumuz özgün tatları bir ekol haline getirmek.
Firmanızı Ekleyin

Canakkaleport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 139 firma yer almaktadır.