Hasmak Vinç
115
Yiğitler Mah. Otosansit Sitesi 32. Blok No:12Yıldırım / Bursa,34100
+90(224) 341 20 03Hasmak Vinç olarak 1995 yılında Mersin'de üretim maratonuna başlamış olan İşletme, geçmiş yıllarda gün ve gün elde ettiği tecrübelerin, günümüz teknolojileri ile yoğrulması sonucunda başarılı projelerini hayata taşımaya ve faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir. Üretimden servise kadar olan tüm aşamalarda, işleri sadece zamanında yetiştirmek değil, müşterilerine en iyi kaliteyi sunmak yönetim ve işçi kadrosunun en önemli hedefidir. Portal vinç, monoray vinç, pergel vinç, elektrikli vinç, çift kiriş köprü vinç, arabalı vinç ve yük asansörü deyince akla gelen firmalar arasında bulunan Hasmak Vinç, Vinç Ekimanları konusunda da müşterilerine yardımcı olabilmek adına konusunda deneyimli personeli ile hizmetinizdedir. Daima en iyi hizmet ve üretim kalitesini amaçlayarak, müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunabilen, aynı zamanda Sosyal sorumluluk bilinci içerisinde çalışanlarıyla milli ekonomiye ve toplumumuza faydalı olmayı benimsemiş bir işletmedir. 7/24 servis imkanı bulunan Hasmak Vinç, servis imkanını bünyesindeki " portal vinç, monoray vinç, pergel vinç, elektriklivinç, çift kiriş köprü vinç, arabalı vinç, yük asansörü ve vinç ekipmanları" ürün ve hizmetleriyle gerçekleştirmektedir. Portal vinç, monoray vinç, pergel vinç, elektrikli vinç, çift kiriş köprü vinç, arabalı vinç, yük asansörü ve vinç ekipmanları konusunda Hasmak Vinç'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...
6427Ziyaretçi
 • Yetkili Hasan BARUT
 • Adres Yiğitler Mah. Otosansit Sitesi 32. Blok No:12 - Yıldırım / Bursa
 • Telefon +90(224) 341 20 03
 • Fax +90(224) 341 70 06
 • Özel Sitesi http://www.vinccrane.com
 • Web Sitesihttp://hasmakvinc.Canakkaleport.com
 • E-Postaservis@hasvinc.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış00:00 - 24:00
 • Servis Saatleri00:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Tüm Türkiye
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Bursa Otosansit Sitesi 32.Blok

İletişim Formu
Hasmak Vinç olarak 1995 yılında Mersin'de üretim maratonuna başlamış olan İşletme, geçmiş yıllarda gün ve gün elde ettiği tecrübelerin, günümüz teknolojileri ile yoğrulması sonucunda başarılı projelerini hayata taşımaya ve faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir. Üretimden servise kadar olan tüm aşamalarda, işleri sadece zamanında yetiştirmek değil, müşterilerine en iyi kaliteyi sunmak yönetim ve işçi kadrosunun en önemli hedefidir.


Portal vinç, monoray vinç, pergel vinç, elektrikli vinç, çift kiriş köprü vinç, arabalı vinç ve yük asansörü deyince akla gelen firmalar arasında bulunan Hasmak Vinç, Vinç Ekimanları konusunda da müşterilerine yardımcı olabilmek adına konusunda deneyimli personeli ile hizmetinizdedir. Daima en iyi hizmet ve üretim kalitesini amaçlayarak, müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunabilen, aynı zamanda Sosyal sorumluluk bilinci içerisinde çalışanlarıyla milli ekonomiye ve toplumumuza faydalı olmayı benimsemiş bir işletmedir.


7/24 servis imkanı bulunan Hasmak Vinç, servis imkanını bünyesindeki " portal vinç, monoray vinç, pergel vinç, elektriklivinç, çift kiriş köprü vinç, arabalı vinç, yük asansörü ve vinç ekipmanları" ürün ve hizmetleriyle gerçekleştirmektedir.


Portal vinç, monoray vinç, pergel vinç, elektrikli vinç, çift kiriş köprü vinç, arabalı vinç, yük asansörü ve vinç ekipmanları konusunda Hasmak Vinç'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...
Firmanızı Ekleyin

Canakkaleport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 139 firma yer almaktadır.