Kaler Pano Elektrik Makine Malzeme

http://kalerpano.Canakkaleport.com
Kaler Pano Elektrik Makine Malzeme
25
Namık Kemal Mah. Setbaşı Sok. No:39/FMerkez,34100
+90 (286) 217 35 57 Firmamız 1998 yılında 3 elektrik teknisyeninin maddiyatı ve bilgisiyle hiçbir sanayisi olmayan Çanakkale'mizde üretimde bir ilk olarak kurulmuştur.

Geçen yıllar içinde imalat için ilk olarak küçük sanayi sitesi seçilmiş olup daha sonra küçük sanayi yetmeyerek Sarıcaeli Köyü Havaalanı arkasına taşınmıştır.

Üretimin çeşidinin ve kaltesinin arttırılması için Çanakkale OSB San. Bölgesinde yeni bir fabrika yapılmasının şart olduğunu saptayarak 6 dönüm arazi üzerine yeni bir tesis yapılmasına karar vermiştir. İstanbul ve Anadolu'da bu sektörde üretim yapan firmalarla aynı kalitede üretim yapmak için makine ve eleman iş gücünü arttırmıştır. 2 adet servisiyle aracıyla Trakya ve Ege'de pazarlama ağını genişleterek kale panoya güvenen tüm teknisyenlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.
11547Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 18:30
  • Servis Saatleri08:00 - 18:00
  • Servis Yerleri Çanakkale Merkez
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Köprübaşı Mevkii

İletişim Formu
Firmamız 1998 yılında 3 elektrik teknisyeninin maddiyatı ve bilgisiyle hiçbir sanayisi olmayan Çanakkale'mizde üretimde bir ilk olarak kurulmuştur.Geçen yıllar içinde imalat için ilk olarak küçük sanayi sitesi seçilmiş olup daha sonra küçük sanayi yetmeyerek Sarıcaeli Köyü Havaalanı arkasına taşınmıştır.Üretimin çeşidinin ve kaltesinin arttırılması için Çanakkale OSB San. Bölgesinde yeni bir fabrika yapılmasının şart olduğunu saptayarak 6 dönüm arazi üzerine yeni bir tesis yapılmasına karar vermiştir. İstanbul ve Anadolu'da bu sektörde üretim yapan firmalarla aynı kalitede üretim yapmak için makine ve eleman iş gücünü arttırmıştır. 2 adet servisiyle aracıyla Trakya ve Ege'de pazarlama ağını genişleterek kale panoya güvenen tüm teknisyenlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Canakkaleport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 139 firma yer almaktadır.