Solmaz Ayakkabı
74
Namık Kemal Mah. İnönü Cad. No:245Merkez,34100
+90(286) 217 85 841997 yılında açılmış olan mağaza, Yarım asrı aşkın zamandır bu sektörde hizmet vermeye devam ediyor. 1942 yılında Çanakkale'nin Biga ilçesinde küçük bir dükkan olarak kurulmuş olan işletme dede Salih SOLMAZ'ın soyadını alarak büyük bir mağazaya dönüşüyor. Tüm çalışmaların ve yönlendirmelerin profesyonelce yapıldığı, büyük hedefleri olan, yılın her döneminde geniş ürün yelpazesiyle, kaliteli ve sınırsız hizmet anlayışına sahip 500 metrekare alan ve dört katlı mağazaya sahip SOLMAZ AYAKKABI müşterilerine beklentilerin üzerinde hizmet veriyor. Müşteri beklentileri kılavuz alınarak hem ürün çeşitliliğinde hem de hizmet kalitesinde üst düzey hedeflere odaklanarak müşterinin sadece ürün satın almaya değil mağazada sunulan hizmetten de en mutlu şekilde faydalanmasını sağlamak. Misyon 3. Kuşak olarak devralınan geleneksel yapıyı, kurulan şirket oluşumu içinde geliştirmek ve yepyeni bir sistemle yapıya kurumsal bir kimlik kazandırmak ve öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı perakende mağazacılığını en ileri düzeye taşımak.
23513Ziyaretçi
 • Yetkili Hüseyin SOLMAZ
 • Adres Namık Kemal Mah. İnönü Cad. No:245 - Merkez
 • Telefon +90(286) 217 85 84
 • Telefon ( 2 ) +90(541) 217 45 20
 • Fax +90(286) 217 85 84
 • Özel Sitesi http://solmazayakkabi.canakkaleport.com
 • Web Sitesihttp://solmazayakkabi.Canakkaleport.com
 • E-Postasolmazayakkabi@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:30 - 20:30
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
1997 yılında açılmış olan mağaza, Yarım asrı aşkın zamandır bu sektörde hizmet vermeye devam ediyor.

1942 yılında Çanakkale'nin Biga ilçesinde küçük bir dükkan olarak kurulmuş olan işletme dede Salih SOLMAZ'ın soyadını alarak büyük bir mağazaya dönüşüyor. Tüm çalışmaların ve yönlendirmelerin profesyonelce yapıldığı, büyük hedefleri olan, yılın her döneminde geniş ürün yelpazesiyle, kaliteli ve sınırsız hizmet anlayışına sahip 500 metrekare alan ve dört katlı mağazaya sahip SOLMAZ AYAKKABI müşterilerine beklentilerin üzerinde hizmet veriyor.
Müşteri beklentileri kılavuz alınarak hem ürün çeşitliliğinde hem de hizmet kalitesinde üst düzey hedeflere odaklanarak müşterinin sadece ürün satın almaya değil mağazada sunulan hizmetten de en mutlu şekilde faydalanmasını sağlamak. Misyon
3. Kuşak olarak devralınan geleneksel yapıyı, kurulan şirket oluşumu içinde geliştirmek ve yepyeni bir sistemle yapıya kurumsal bir kimlik kazandırmak ve öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı perakende mağazacılığını en ileri düzeye taşımak.
Firmanızı Ekleyin

Canakkaleport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 139 firma yer almaktadır.