Uğur Veteriner Kliniği
195
Sarıkız Mah. Çamlıyol Cad. No:38/8Akçay,34100
+90 (266) 384 51 93İlkeli , Doğru , Araştırmacı , Yenilikçi bir anlayışla hareket edenUğur DURAN, akademik bağlantıları, konsültasyonları ile her konuda en doğru yolu ve tedavi seçeneğini teşhiste belirlemektedir.

Uğur Veteriner Kliniği;
Sadık Dostlarınıza tüm klinik yöntemleri ( Dahiliye, Cerrahi, Ortopedi, Doğum ve Jinekoloji, Biyokimya ve Laboratuar hizmetleri, Parazitoloji, Hematoloji ) doğru şekilde kullanarak hizmet vermektedir.

Teşhiste büyük önem taşıyan yöntemleri klinik imkanlarıyla buluşturmaktadır. Kliniğimizde her türlü müdahale yapılmaktadır.Ayrıca Danışmanlık Hizmetleri, hayvansal medikal ve ilaç satışı da yapılmaktadır.

Aksesuarları, yem katkı maddeleri, vitaminler, yerinde muayene ve aşılama, acil müdahale hizmeti ve benzeri veteriner hekimlik hizmetleri de verilmektedir.
Kliniğimiz her geçen gün kendini geliştirmekte Türkiye'deki ve Dünya'daki değişiklikleri yakından takip ederek yenilenmektedir. Amacımız daha iyi hekimlik hizmeti verebilmektir.
15649Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 20:00
  • Servis Saatleri09:00 - 20:00
  • Servis Yerleri Merkez
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Kervansaray Otel Karşısı Sarıkız Mevkii

İletişim Formu
İlkeli , Doğru , Araştırmacı , Yenilikçi bir anlayışla hareket edenUğur DURAN, akademik bağlantıları, konsültasyonları ile her konuda en doğru yolu ve tedavi seçeneğini teşhiste belirlemektedir.Uğur Veteriner Kliniği;

Sadık Dostlarınıza tüm klinik yöntemleri ( Dahiliye, Cerrahi, Ortopedi, Doğum ve Jinekoloji, Biyokimya ve Laboratuar hizmetleri, Parazitoloji, Hematoloji ) doğru şekilde kullanarak hizmet vermektedir.Teşhiste büyük önem taşıyan yöntemleri klinik imkanlarıyla buluşturmaktadır. Kliniğimizde her türlü müdahale yapılmaktadır.Ayrıca Danışmanlık Hizmetleri, hayvansal medikal ve ilaç satışı da yapılmaktadır.Aksesuarları, yem katkı maddeleri, vitaminler, yerinde muayene ve aşılama, acil müdahale hizmeti ve benzeri veteriner hekimlik hizmetleri de verilmektedir.

Kliniğimiz her geçen gün kendini geliştirmekte Türkiye'deki ve Dünya'daki değişiklikleri yakından takip ederek yenilenmektedir. Amacımız daha iyi hekimlik hizmeti verebilmektir.
Firmanızı Ekleyin

Canakkaleport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 139 firma yer almaktadır.